TEL : +90 212 217 30 30 (pbx)

Gizlilik Politikası

Bu beyan ufuktur.com ‘un (Hoşgörü Seyahat Turizm Organizasyon Ltd.Şti.) gizlilik politikasını ve Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin yasal aydınlatma yükümlülüğünü içerir.
ufuktur.com, siteyi ziyaret eden kullanıcıların, bireysel ve kurumsal anlamda gizliliğini korumak ve sitede sunulan tüm hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmasının sağlanabilmesi amacıyla bilgi ve veri güvenliği için çeşitli ilkeler benimsemiştir. Bu gizlilik ilkeleri ufuktur.com ve ait tüm alt hizmetler üzerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir. ufuktur.com ve alt hizmetlerini kullanmakla bu ilkelerin tümü kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.

ufuktur.com  rezervasyon ve satın alma  aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi ilkesiyle bu bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

ufuktur.com, kullanıcının isteği dışında ticari iletişim faaliyeti yapmamayı, izin alınmaksızın pazarlama yapmamayı, kullanıcının sistemden dilediği zaman kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunar. Bilgilerini sakladığı sunucuları ve yazılımını güvenlik konusunda sürekli güncel tutar.

Kullanıcıların, sistemdeki hesaplarına erişim SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi kullanılarak üçüncü kişilerden saklanır.

ufuktur.com, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm teknik, hukuki ve yönetimsel tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt eder.

ufuktur.com, göndereceği e-postalarda, hiç bir şekilde kredi kartı numarası, kullanıcı adı, şifre veya parola talep etmez. E-postalarda yer alan veriler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. 

Şirket İsmi: Hoşgörü Seyahat Turizm Organizasyon Ltd.Şti 
Adres:Kuştepe Mh.Tomurcuk Sk.İzmen Sitesi B’ Blok 
Kat:6 Daire:87 Şişli / İstanbul
İletişim :+90 (212) 217 30 30
E-mail: info@ufuktur.com